مجتمع تولید بتن آماده به عنوان اولین تولید کننده واحد تولیدی این محصول در سبزوار بزرگ مشغول به فعالیت می باشد . این مجموعه با مدیریتی مستقل در طی مسیری متعالی با ارتقاء امکانات و زیرساختهای فنی و تخصصی لازم هم اکنون به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان خود می باشد به نحوی که پارامترهای کیفی محصول همواره تحت کنترل بوده و با حصول کیفیت مطلوب و استاندارد ارائه می گردد.

با توجه به شرایط ویژه تولید و اجرای این محصول ضرورت ایجاب می نماید که با استقرار یک نظام کنترل کیفیت مدون و مشخص مطابق الزامات و دستورالعملها و استانداردهای بتن تازه صحت اطمینان درکارفرمایان مختلف حاصل گردد که در طی سالیان متمادی همواره تداوم همکاری پیمانکاران دولتی و خصوصی ، بیانگر میزان رضایتمندی و وفاداری آنان بوده است.

در حال حاضر نیز با تأکید بر اصل بهبود مستمر ، ارائه خدمات آزمون و کنترل کیفیت بطور مستقل تحت نظر آزمایشگاه مجتمع تولیدی انجام می پذیرد که در واقع با حفظ استقلال و بیطرفی به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در حوزه محصولات بتنی مورد تایید قرار گرفته است.

بتن آماده استاندارد از جمله مصالح ساختمانی مهم در ساختمان های امروزی می باشد با توجه به وجود مشکلات زیاد در خصوص بتن ریزی سنتی با استفاده از روش دستی و خلاطه ، بتن آماده یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه جهت بتن ریزی می باشد . مجتمع بتنی بتون اسوه با دارا بودن تجهیزات مدرن و تعداد بالای میکسر حمل بتن آماده و آزمایشگاه کنترل کیفیت از جمله تولید کنندگان بتن آماده با قابلیت های ذیل می باشد :

♦ بتن آماده با نشان استاندارد ایران و با رده مقاومتی C30
♦ دارای بیش از 1000 تن ذخیره سیمان در سیلوهای جهت دپو و تولید بتن آماده
♦ کالیبراسیون منظم دستگاه توزین و باسکول
♦ استفاده از بهترین مصالح و بهترین سنگدانه و ماسه از معادن
♦ تولید بتن آماده با اسلامپ های مد نظر کارفرما
♦ کنترل و نظارت بر دانه بندی مصالح مصرفی بتن
♦ امکان کنترل مسیر حرکت میکسر حمل بتن ومیزان بار ارسالی توسط کار فرما
♦ دارای سیستم مدیریت روابط با مشتریان