کف پوش های بتنی از مهمترین عناصر مبلمان شهری و صنعتی به حساب می آیند که به عنوان نقوش حک شده بر کف خیابان ها و معابر بکار می روند . این مجتمع کفپوش های بتنی خود را با کیفیتی مناسب با مقاومت سایشی و خمشی مطلوب و با تأکید بر دوام بلند مدت آن در ابعاد مختلف تولید می نماید .

استفاده از کفپوش های بتونی صلب و با دوام برای پوشش محوطه های صنعتی و شهری بعنوان بهترین گزینه مطرح می باشد ؛ زیرا دارای جذب آب بسیار کم و دوام زیاد در برابر عوامل جوی و سیکل های ذوب و یخبندان می باشد.

کفپوش های مجتمع تولیدی بتنی بتون اسوه دارای بافت سطحی زیبا می باشند و به منظور جلوگیری از لیز خوردن و نیز دوام و پایایی آن از مرغوب ترین نوع دانه های سیلیس با خلوص بالا در رویه این کفپوش ها استفاده شده است . بافت متراکم و بسیار مقاوم رویه این کفپوش ها در مقابل مواد شیمیایی ، روغن و سایر آلاینده ها بسیار مقاوم اند.

کفپوش های مجتمع تولیدی بتنی بتون اسوه مانند تمامی محصولات ، به دلیل استفاده از مواد کاملا طبیعی ، با محیط زیست سازگاری کامل دارند. رنگ المان ها حاصل فرآوری مواد معدنی است و در ترکیب آنها از پیگمنت های شیمیایی استفاده نمی شود ، به همین دلیل در محصولات رنگ پریدگی وجود ندارد .

امروزه به مدد طرح های گوناگون مهندسی معماری و نیز تنوع رنگ ، اندازه و یکنواختی ابعاد قطعات ، اجرای پیاده رو سازی های زیبا و چشم نواز با محصولات کفپوش های فرآورده های بتنی بتون اسوه ، کار چندان سختی نیست.

کفپوش های بتنی مجتمع تولیدی بتنی بتون اسوه ، صلب و بدون افت و تغییر شکل )در مقایسه با آسفالت( می باشد. از این رو مجریان و طراحان بسیاری با توجه به اصطکاک سطحی بیشتر، مقاومت و قیمت مناسبتر آن نسبت به آسفالت ، از کفپوش های ترافیکی به عنوان جایگزین خوبی برای آسفالت جهت معابر و خیابان های ماشین رو یاد میکنند.